lat|eng
Насловна   >   Кадеткиње/2. круг Квалификација за ЖКЛС   >   ЖКК Радивој Кораћ - ЖКК Рас
(73285) 11.10.2021
Кадеткиње/2. круг Квалификација за ЖКЛС
ЖКК Радивој Кораћ
58
ЖКК Рас
54
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
11.10.2021
16:00:00
Спортски центар Раковица
Марија Ћирић, Петар Јанковић. Делегат: Небојша Лазаревић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5