lat|eng
Насловна   >   Кадеткиње/Регионална лига - 1. група   >   ЖКК Борац Земун - ЖКК Карабурма (екипа одустала)
(74014) 01.01.2021
Кадеткиње/Регионална лига - 1. група
ЖКК Борац Земун
0
ЖКК Карабурма (екипа одустала)
0
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
01.01.2021
00:00:00
Није дефинисано
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5