lat|eng
Насловна   >   Кадеткиње/Регионална лига - 1. група   >   ЖКК Визура 3 - ЖКК Радивој Кораћ 2
(74027) 11.12.2021
Кадеткиње/Регионална лига - 1. група
ЖКК Визура 3
43
ЖКК Радивој Кораћ 2
50
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
11.12.2021
15:50:00
Мала Визура
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5