lat|eng
Насловна   >   Пионири/Новогодишњи турнир Реба   >   КК Визура - КК Динамик Вип Пеј
(77331) 25.12.2021
Пионири/Новогодишњи турнир Реба
КК Визура
77
КК Динамик Вип Пеј
94
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
25.12.2021
13:00:00
Хала Визура Спорт
Огњен Ћурчић, Марија Ћирић. Делегат: Александар Рашинац

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5