lat|eng
Насловна   >   Пионири/Новогодишњи турнир Реба   >   КК Бањица Мега - КК Визура
(77333) 24.12.2021
Пионири/Новогодишњи турнир Реба
КК Бањица Мега
95
КК Визура
71
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
24.12.2021
16:00:00
Хала Визура Спорт
Огњен Ћурчић, Марија Ћирић. Делегат: Александар Рашинац

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5