lat|eng
Насловна   >   Јуниори/2. лига - Плеј-оф   >   КК Визура - БКК Раднички
(78439) 01.01.2022
Јуниори/2. лига - Плеј-оф
КК Визура
74
БКК Раднички
57
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
01.01.2022
00:00:00
Није дефинисано
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5