lat|eng
Насловна   >   Јуниори/2. лига - Плеј-оф   >   КК Визура - КК Риверс БМ
(78471) 14.05.2022
Јуниори/2. лига - Плеј-оф
КК Визура
76
КК Риверс БМ
74
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
14.05.2022
21:00:00
Хала Визура Спорт
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5