lat|eng
Насловна   >   Сениори/3. МРЛ Центар   >   КК Беостајл - КК Сава
(78580) 26.06.2022
Сениори/3. МРЛ Центар
КК Беостајл
86
КК Сава
96
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
26.06.2022
17:20:00
Браћа Јерковић
Дејан Живковић, Александар Миленковић. Делегат: Никола Којић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5