lat|eng
Насловна   >   Кадети/1. круг Квалификација за ЈКЛС   >   КК Жарково - КК Реал Београд
(78698) 09.09.2022
Кадети/1. круг Квалификација за ЈКЛС
КК Жарково
67
КК Реал Београд
63
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
09.09.2022
16:00:00
Хала спортова Жарково
Петар Јанкулоски, Душко Милаковић. Делегат: Јелена Поповић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5