lat|eng
Насловна   >   Јуниори/1. круг Квалификација за ЈЈЛС   >   КК Колубара ЛА 2003 - КК Земун Борац
(78726) 18.09.2022
Јуниори/1. круг Квалификација за ЈЈЛС
КК Колубара ЛА 2003
77
КК Земун Борац
91
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
18.09.2022
14:30:00
Хала Пинки
Милош Димитријевић, Лука Максимовић. Делегат: Горан Радовановић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5