lat|eng
Насловна   >   Кадети/2. круг Квалификација за ЈКЛС   >   КК Мега Мис - КК Партизан
(78747) 24.09.2022
Кадети/2. круг Квалификација за ЈКЛС
КК Мега Мис
81
КК Партизан
77
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
24.09.2022
17:00:00
Хала Мега Фацторy
Љубомир Марковић, Петар Јанковић. Делегат: Александар Кнежевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5