lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига У15   >   ШКК Звездара - КК Црвена Звезда
(79888) 22.01.2023
Пионири/Квалитетна лига У15
ШКК Звездара
32
КК Црвена Звезда
69
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
22.01.2023
14:50:00
Павле Савић
Никола Ђокић, Далибор Шуштершић. Делегат: Александар Варађан

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5