lat|eng
Насловна   >   Пионирке/Квалитетна лига   >   ЖКК Мондо Баскет - ЖКК Мега Арт
(80032) 26.02.2023
Пионирке/Квалитетна лига
ЖКК Мондо Баскет
54
ЖКК Мега Арт
50
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
26.02.2023
18:45:00
Бранко Радичевић (Батајница)
Лука Максимовић, Александар Лазић. Делегат: Милан Раденковић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5