lat|eng
Насловна   >   Кадети/Квалитетна лига   >   КК Жарково - КК Сава
(80234) 24.01.2023
Кадети/Квалитетна лига
КК Жарково
82
КК Сава
60
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
24.01.2023
21:20:00
Хала спортова Жарково
Огњен Ћурчић, Петар Јанковић. Делегат: Милена Главан

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5