lat|eng
Насловна   >   Омладинци/Регионална лига   >   КК Риверс БМ - КК Умка Џез
(80858) 23.01.2023
Омладинци/Регионална лига
КК Риверс БМ
82
КК Умка Џез
69
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
23.01.2023
21:20:00
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић. Делегат: Александар Кнежевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5