lat|eng
(84826) 09.09.2023
Кадети/1. круг Квалификација за ЈКЛС
КК Земун
89
КК Флеш
64
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
09.09.2023
14:00:00
Хала Пинки
Далибор Шуштершић, Душко Милаковић, . Делегат: Урош Чукић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5