lat|eng
Насловна   >   Кадети/1. круг Квалификација за ЈКЛС   >   КК Флеш - КК Младост Веба
(84828) 11.09.2023
Кадети/1. круг Квалификација за ЈКЛС
КК Флеш
74
КК Младост Веба
87
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
11.09.2023
21:45:00
Хала Пинки
Огњен Ћурчић, Предраг Ширко, . Делегат: Урош Чукић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5