lat|eng
Насловна   >   Јуниори/1. круг Квалификација за ЈЈЛС   >   КК Торлак ОКК Београд - КК Флеш
(84851) 18.09.2023
Јуниори/1. круг Квалификација за ЈЈЛС
КК Торлак ОКК Београд
83
КК Флеш
76
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
18.09.2023
21:20:00
Хала Радивој Кораћ
Марија Ћирић, Марко Пауновић, . Делегат: Александар Варађан

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5