lat|eng
Насловна   >   Кадеткиње/1. круг Квалификација за ЖКЛС   >   КЖК Партизан 1953 - ЖКК Мондо Риверс
(84854) 22.09.2023
Кадеткиње/1. круг Квалификација за ЖКЛС
КЖК Партизан 1953
70
ЖКК Мондо Риверс
71
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
22.09.2023
13:30:00
Хала Радивој Кораћ
Огњен Ћурчић, Страхиња Стаменковић, . Делегат: Јелена Поповић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5