lat|eng
Насловна   >   Кадеткиње/1. круг Квалификација за ЖКЛС   >   ЖКК Мондо Риверс - ЖКК Мега Арт
(84858) 24.09.2023
Кадеткиње/1. круг Квалификација за ЖКЛС
ЖКК Мондо Риверс
44
ЖКК Мега Арт
66
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
24.09.2023
12:30:00
Хала Радивој Кораћ
Лука Максимовић, Антоније Луковић, . Делегат: Јелена Поповић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5