lat|eng
Насловна   >   Сениори/2МРЛ Центар   >   КК Гро-Баскет - КК Церак
(85565) 13.04.2024
Сениори/2МРЛ Центар
КК Гро-Баскет
75
КК Церак
77
(22:17, 14:15, 16:19, 23:26)
13.04.2024
15:00:00
Средња школа (Гроцка)
Милош Радивојевић, Маријана Стојановић, . Делегат: Љиљана Перуничић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5