lat|eng
Насловна > Резултати
СЕНИОРИ/2МРЛ Центар
1.КК Еко Спорт161331283:104529
2.КК Барајево Бамби151321321:102028
3.КК Астра151141127:93626
4.КК Умка Џез151141142:101726
5.ШКК Звездара15691050:107821
6.КК Церак15510914:110320
7.КК Абба (Барич)154111072:123119
8.КК Гро-Баскет153121007:125318
9.КК Рас152131028:126117
85565 КК Гро-Баскет : КК Церак
13.04.2024
15:00
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
Милош Радивојевић, Маријана Стојановић, Делегат: Љиљана Перуничић
85566 КК Умка Џез : КК Астра
14.04.2024
17:00
Доситеј Обрадовић (Умка) ( Милије Станојловића 10)
Михајло Гаврилоски, Марија Мољевић, Делегат: Ведран Чоловић
85567 КК Рас : КК Абба (Барич)
13.04.2024
16:00
Уједињене Нације ( Борова 8)
Енвер Мелић, Алекса Штрбац, Делегат: Ивана Антуновић
85568 ШКК Звездара : КК Барајево Бамби
14.04.2024
12:50
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Оливера Старинчевић, Вукан Спасојевић, Делегат: Владимир Лукић
КК Еко Спорт - слободна екипа
85651 КК Умка Џез : КК Церак 84 : 62
(17:5, 25:16, 25:22, 17:19)
25.10.2023
21:20
Доситеј Обрадовић (Умка) ( Милије Станојловића 10)
Енвер Мелић, Маријана Стојановић, Делегат: Љиљана Перуничић
85652 КК Рас : КК Астра 64 : 86
(12:26, 22:23, 15:20, 15:17)
21.10.2023
20:00
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
Милош Радивојевић, Михајло Гаврилоски, Делегат: Ненад Радосављевић
85653 ШКК Звездара : КК Абба (Барич) 83 : 65
(13:17, 14:17, 36:6, 20:25)
21.10.2023
12:50
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Лука Миљковић, Делегат: Ивана Антуновић
85654 КК Еко Спорт : КК Барајево Бамби 85 : 83
(22:20, 20:22, 23:24, 20:17)
25.10.2023
21:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Лазар Ђуришић, Вук Чанак, Делегат: Милан Раденковић
КК Гро-Баскет - слободна екипа
85605 КК Гро-Баскет : КК Умка Џез 57 : 71
(9:21, 12:22, 18:13, 18:15)
28.10.2023
15:00
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
Милош Лукић, Вукашин Толић, Делегат: Владимир Лукић
85606 КК Абба (Барич) : КК Еко Спорт 65 : 90
(24:28, 16:26, 11:12, 14:24)
29.01.2024
21:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Милош Радивојевић, Марија Мољевић, Делегат: Ведран Чоловић
85607 КК Астра : ШКК Звездара 66 : 56
(15:18, 17:8, 23:15, 11:15)
28.10.2023
11:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Енвер Мелић, Андрија Гавриловић, Делегат: Јован Чучуковић
85608 КК Церак : КК Рас 79 : 70
(27:9, 15:23, 17:22, 20:16)
29.10.2023
17:20
14. Октобар ( Гочка 40)
Мила Пејчиновић, Делегат: Драган Панић
КК Барајево Бамби - слободна екипа
85646 КК Рас : КК Гро-Баскет 94 : 84
(29:24, 20:22, 25:14, 20:24)
04.11.2023
20:00
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
Лазар Ђуришић, Лука Миљковић, Делегат: Ненад Радосављевић
85647 ШКК Звездара : КК Церак 61 : 69
(12:16, 21:12, 12:26, 16:15)
05.11.2023
16:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Вук Чанак, Вукан Спасојевић, Делегат: Милан Раденковић
85648 КК Еко Спорт : КК Астра 54 : 48
(15:11, 14:10, 10:16, 15:11)
06.11.2023
21:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Милош Лукић, Алекса Штрбац, Делегат: Мирјана Весковић
85649 КК Барајево Бамби : КК Абба (Барич) 73 : 64
(17:21, 13:17, 20:13, 23:13)
05.11.2023
20:30
Павле Поповић (Вранић) ( Трг палих бораца 3)
Михајло Гаврилоски, Филип Станковић, Делегат: Ивана Антуновић
КК Умка Џез - слободна екипа
85600 КК Гро-Баскет : ШКК Звездара 78 : 75
(20:25, 15:18, 24:15, 19:17)
18.11.2023
16:30
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
Енвер Мелић, Мила Пејчиновић, Делегат: Ведран Чоловић
85601 КК Умка Џез : КК Рас 95 : 75
(21:23, 29:19, 20:19, 25:14)
18.11.2023
16:20
Доситеј Обрадовић (Умка) ( Милије Станојловића 10)
Милош Радивојевић, Андрија Гавриловић, Делегат: Владимир Лукић
85602 КК Астра : КК Барајево Бамби 84 : 92
(24:24, 22:18, 18:25, 20:25)
18.11.2023
11:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Вукашин Толић, Делегат: Љиљана Перуничић
85603 КК Церак : КК Еко Спорт 52 : 90
(16:23, 10:18, 10:33, 16:16)
20.11.2023
21:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Милош Лукић, Оливера Старинчевић, Делегат: Јован Чучуковић
КК Абба (Барич) - слободна екипа
85641 ШКК Звездара : КК Умка Џез 58 : 62
(19:18, 18:12, 8:15, 13:17)
25.11.2023
18:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Енвер Мелић, Филип Станковић, Делегат: Ненад Радосављевић
85642 КК Еко Спорт : КК Гро-Баскет 92 : 75
(23:28, 28:21, 17:10, 24:16)
24.11.2023
21:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Лазар Ђуришић, Марија Мољевић, Делегат: Мирјана Весковић
85643 КК Барајево Бамби : КК Церак 91 : 63
(28:12, 20:16, 19:22, 24:13)
25.11.2023
21:00
Павле Поповић (Вранић) ( Трг палих бораца 3)
Вук Чанак, Алекса Штрбац, Делегат: Јован Чучуковић
85644 КК Абба (Барич) : КК Астра 73 : 87
(24:21, 22:21, 13:22, 14:23)
25.11.2023
16:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Михајло Гаврилоски, Маријана Стојановић, Делегат: Драган Панић
КК Рас - слободна екипа
85595 КК Гро-Баскет : КК Барајево Бамби 48 : 86
(12:30, 17:23, 10:19, 9:14)
02.12.2023
15:00
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
Лука Миљковић, Делегат: Милан Раденковић
85596 КК Умка Џез : КК Еко Спорт 81 : 68
(25:16, 17:17, 15:16, 24:19)
03.12.2023
17:00
Доситеј Обрадовић (Умка) ( Милије Станојловића 10)
Милош Лукић, Михајло Гаврилоски, Делегат: Владимир Лукић
85597 КК Рас : ШКК Звездара 76 : 74
(20:21, 19:15, 23:21, 14:17)
02.12.2023
16:00
Уједињене Нације ( Борова 8)
Енвер Мелић, Оливера Старинчевић, Делегат: Љиљана Перуничић
85598 КК Церак : КК Абба (Барич) 58 : 76
(10:21, 12:24, 15:12, 21:19)
03.12.2023
18:30
14. Октобар ( Гочка 40)
Милош Радивојевић, Вукан Спасојевић, Делегат: Ивана Антуновић
КК Астра - слободна екипа
85636 КК Еко Спорт : КК Рас 77 : 51
(25:14, 17:10, 22:10, 13:17)
08.12.2023
21:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Вукашин Толић, Делегат: Драган Панић
85637 КК Барајево Бамби : КК Умка Џез 99 : 70
(28:18, 25:21, 19:19, 27:12)
10.12.2023
20:15
Павле Поповић (Вранић) ( Трг палих бораца 3)
Лазар Ђуришић, Вук Чанак, Делегат: Ведран Чоловић
85638 КК Абба (Барич) : КК Гро-Баскет 89 : 79
(24:17, 18:11, 27:17, 20:34)
10.12.2023
17:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Милош Радивојевић, Андрија Гавриловић, Делегат: Јован Чучуковић
85639 КК Астра : КК Церак 74 : 49
(20:14, 17:10, 18:12, 19:13)
09.12.2023
11:30
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Милош Лукић, Мила Пејчиновић, Делегат: Мирјана Весковић
ШКК Звездара - слободна екипа
85590 КК Гро-Баскет : КК Астра 61 : 84
(12:19, 14:21, 20:19, 15:25)
16.12.2023
15:00
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
Лазар Ђуришић, Лука Миљковић, Делегат: Ненад Радосављевић
85591 КК Умка Џез : КК Абба (Барич) 81 : 51
(21:7, 27:20, 14:18, 19:6)
01.02.2024
21:20
Доситеј Обрадовић (Умка) ( Милије Станојловића 10)
Милош Лукић, Алекса Штрбац, Делегат: Ведран Чоловић
85592 КК Рас : КК Барајево Бамби 58 : 98
(11:28, 11:23, 18:19, 18:28)
16.12.2023
14:50
Уједињене Нације ( Борова 8)
Милош Радивојевић, Филип Станковић, Делегат: Ивана Антуновић
85593 ШКК Звездара : КК Еко Спорт 65 : 74
(13:12, 17:11, 16:27, 19:24)
16.12.2023
14:50
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Михајло Гаврилоски, Маријана Стојановић, Делегат: Владимир Лукић
КК Церак - слободна екипа
85631 КК Барајево Бамби : ШКК Звездара 91 : 92
(17:21, 33:29, 26:15, 15:27)
23.12.2023
15:00
Павле Поповић (Вранић) ( Трг палих бораца 3)
Милош Лукић, Марија Мољевић, Делегат: Љиљана Перуничић
85632 КК Абба (Барич) : КК Рас 98 : 81
(24:18, 36:21, 15:22, 23:20)
22.12.2023
20:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Вук Чанак, Вукан Спасојевић, Делегат: Мирјана Весковић
85633 КК Астра : КК Умка Џез 75 : 53
(24:10, 15:9, 15:16, 21:18)
23.12.2023
11:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Енвер Мелић, Вукашин Толић, Делегат: Милан Раденковић
85634 КК Церак : КК Гро-Баскет 73 : 57
(23:12, 19:10, 16:26, 15:9)
24.12.2023
16:00
14. Октобар ( Гочка 40)
Оливера Старинчевић, Делегат: Драган Панић
КК Еко Спорт - слободна екипа
85585 КК Барајево Бамби : КК Еко Спорт 81 : 75
(18:25, 16:12, 26:18, 21:20)
04.02.2024
20:50
Павле Поповић (Вранић) ( Трг палих бораца 3)
Видан Перуничић, Алекса Игњатовић, Делегат: Милан Благојевић
85586 КК Абба (Барич) : ШКК Звездара 87 : 72
(14:24, 23:16, 22:18, 28:14)
10.02.2024
18:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Милош Радивојевић, Мила Пејчиновић, Делегат: Ивана Антуновић
85587 КК Астра : КК Рас 83 : 58
(28:17, 20:12, 18:7, 17:22)
03.02.2024
11:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Лазар Ђуришић, Лука Миљковић, Делегат: Ненад Радосављевић
85588 КК Церак : КК Умка Џез 53 : 69
(11:18, 10:20, 20:25, 12:6)
04.02.2024
16:20
14. Октобар ( Гочка 40)
Михајло Гаврилоски, Вук Чанак, Делегат: Јован Чучуковић
КК Гро-Баскет - слободна екипа
85625 КК Умка Џез : КК Гро-Баскет 84 : 70
(22:19, 25:16, 19:20, 18:15)
10.02.2024
18:00
Доситеј Обрадовић (Умка) ( Милије Станојловића 10)
Лазар Ђуришић, Маријана Стојановић, Делегат: Милан Раденковић
85626 КК Рас : КК Церак 67 : 80
(10:24, 21:22, 16:13, 20:21)
11.02.2024
21:20
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
Михајло Гаврилоски, Андрија Гавриловић, Делегат: Ведран Чоловић
85627 ШКК Звездара : КК Астра 69 : 58
(18:14, 16:17, 17:16, 18:11)
11.02.2024
16:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Енвер Мелић, Алекса Штрбац, Делегат: Владимир Лукић
85628 КК Еко Спорт : КК Абба (Барич) 90 : 72
(16:22, 24:7, 22:23, 28:20)
26.03.2024
21:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Милош Лукић, Вукашин Толић, Делегат: Љиљана Перуничић
КК Барајево Бамби - слободна екипа
85580 КК Гро-Баскет : КК Рас 76 : 73
(14:22, 14:9, 32:22, 16:20)
24.02.2024
15:00
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
Вук Чанак, Вукан Спасојевић, Делегат: Драган Панић
85581 КК Абба (Барич) : КК Барајево Бамби 81 : 106
(20:28, 24:31, 22:20, 15:27)
31.03.2024
21:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Енвер Мелић, Марија Мољевић, Делегат: Милан Благојевић
85582 КК Астра : КК Еко Спорт 62 : 56
(17:10, 16:15, 13:14, 16:17)
24.02.2024
11:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Милош Лукић, Оливера Старинчевић, Делегат: Мирјана Весковић
85583 КК Церак : ШКК Звездара 54 : 68
(11:18, 14:17, 13:13, 16:20)
09.03.2024
16:30
14. Октобар ( Гочка 40)
Милош Радивојевић, Филип Станковић, Делегат: Ненад Радосављевић
КК Умка Џез - слободна екипа
85620 КК Рас : КК Умка Џез 65 : 68
(15:11, 18:20, 21:16, 11:21)
02.03.2024
15:00
Уједињене Нације ( Борова 8)
Михајло Гаврилоски, Лука Миљковић, Делегат: Ивана Антуновић
85621 ШКК Звездара : КК Гро-Баскет 80 : 60
(20:10, 19:7, 18:21, 23:22)
24.03.2024
16:15
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Вук Чанак, Вукан Спасојевић, Делегат: Јован Чучуковић
85622 КК Еко Спорт : КК Церак 87 : 63
(17:10, 33:11, 21:17, 16:25)
06.03.2024
21:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Милош Радивојевић, Мила Пејчиновић, Делегат: Милан Раденковић
85623 КК Барајево Бамби : КК Астра 73 : 65
(15:20, 17:10, 16:14, 25:21)
03.03.2024
20:20
Павле Поповић (Вранић) ( Трг палих бораца 3)
Лазар Ђуришић, Вукашин Толић, Делегат: Владимир Лукић
КК Абба (Барич) - слободна екипа
85575 КК Гро-Баскет : КК Еко Спорт 53 : 87
(15:22, 14:21, 8:25, 16:19)
08.04.2024
20:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Лазар Ђуришић, Андрија Гавриловић, Делегат: Ненад Радосављевић
85576 КК Умка Џез : ШКК Звездара 66 : 62
(17:19, 19:14, 13:16, 17:13)
10.03.2024
17:00
Доситеј Обрадовић (Умка) ( Милије Станојловића 10)
Милош Лукић, Оливера Старинчевић, Делегат: Милан Благојевић
85577 КК Астра : КК Абба (Барич) 75 : 66
(14:19, 21:15, 18:14, 22:18)
09.03.2024
11:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Михајло Гаврилоски, Вукан Спасојевић, Делегат: Љиљана Перуничић
85578 КК Церак : КК Барајево Бамби 46 : 75
(13:25, 15:16, 9:23, 9:11)
11.03.2024
20:20
Павле Поповић (Вранић) ( Трг палих бораца 3)
Енвер Мелић, Филип Станковић, Делегат: Ведран Чоловић
КК Рас - слободна екипа
85615 ШКК Звездара : КК Рас 81 : 79
(19:19, 25:23, 15:24, 22:13)
16.03.2024
15:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Милош Радивојевић, Марија Мољевић, Делегат: Ивана Антуновић
85616 КК Еко Спорт : КК Умка Џез 80 : 77
(17:16, 31:17, 15:20, 17:24)
20.03.2024
20:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Енвер Мелић, Вукашин Толић, Делегат: Драган Панић
85617 КК Барајево Бамби : КК Гро-Баскет 94 : 56
(26:18, 22:11, 20:14, 26:13)
09.03.2024
20:20
Павле Поповић (Вранић) ( Трг палих бораца 3)
Милош Лукић, Алекса Штрбац, Делегат: Мирјана Весковић
85618 КК Абба (Барич) : КК Церак 56 : 62
(7:6, 12:15, 20:17, 17:24)
17.03.2024
20:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Вук Чанак, Лука Миљковић, Делегат: Јован Чучуковић
КК Астра - слободна екипа
85570 КК Гро-Баскет : КК Абба (Барич) 92 : 69
(29:18, 32:18, 22:14, 9:19)
23.03.2024
15:00
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
Милош Радивојевић, Мила Пејчиновић, Делегат: Љиљана Перуничић
85571 КК Умка Џез : КК Барајево Бамби 79 : 82
(19:24, 21:20, 16:19, 23:19)
23.03.2024
18:15
Доситеј Обрадовић (Умка) ( Милије Станојловића 10)
Милош Лукић, Михајло Гаврилоски, Делегат: Владимир Лукић
85572 КК Рас : КК Еко Спорт 63 : 85
(14:23, 12:30, 14:12, 23:20)
25.03.2024
21:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Вук Чанак, Оливера Старинчевић, Делегат: Милан Раденковић
85573 КК Церак : КК Астра 51 : 78
(12:22, 10:22, 8:17, 21:17)
25.03.2024
21:15
Хала Слодес (Мала сала) ( Борска 92ф)
Лазар Ђуришић, Алекса Штрбац, Делегат: Ведран Чоловић
ШКК Звездара - слободна екипа
85610 КК Еко Спорт : ШКК Звездара 93 : 54
(35:11, 21:16, 15:12, 22:15)
09.04.2024
21:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Милош Лукић, Филип Станковић, Делегат: Ненад Радосављевић
85611 КК Барајево Бамби : КК Рас 97 : 54
(21:21, 31:11, 27:9, 18:13)
06.04.2024
21:20
Павле Поповић (Вранић) ( Трг палих бораца 3)
Вук Чанак, Андрија Гавриловић, Делегат: Драган Панић
85612 КК Абба (Барич) : КК Умка Џез 60 : 102
(20:25, 9:26, 20:25, 11:26)
07.04.2024
19:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Енвер Мелић, Лука Миљковић, Делегат: Милан Благојевић
85613 КК Астра : КК Гро-Баскет 102 : 61
(19:27, 36:13, 24:9, 23:12)
06.04.2024
11:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Лазар Ђуришић, Вукашин Толић, Делегат: Мирјана Весковић
КК Церак - слободна екипа
85565 КК Гро-Баскет : КК Церак
13.04.2024
15:00
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
Милош Радивојевић, Маријана Стојановић, Делегат: Љиљана Перуничић
85566 КК Умка Џез : КК Астра
14.04.2024
17:00
Доситеј Обрадовић (Умка) ( Милије Станојловића 10)
Михајло Гаврилоски, Марија Мољевић, Делегат: Ведран Чоловић
85567 КК Рас : КК Абба (Барич)
13.04.2024
16:00
Уједињене Нације ( Борова 8)
Енвер Мелић, Алекса Штрбац, Делегат: Ивана Антуновић
85568 ШКК Звездара : КК Барајево Бамби
14.04.2024
12:50
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Оливера Старинчевић, Вукан Спасојевић, Делегат: Владимир Лукић
КК Еко Спорт - слободна екипа