lat|eng
Насловна   >   Сениори/2МРЛ Центар   >   КК Барајево Бамби - КК Гро-Баскет
(85617) 09.03.2024
Сениори/2МРЛ Центар
КК Барајево Бамби
94
КК Гро-Баскет
56
(26:18, 22:11, 20:14, 26:13)
09.03.2024
20:20:00
Павле Поповић (Вранић)
Милош Лукић, Алекса Штрбац, . Делегат: Мирјана Весковић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5