lat|eng
Насловна   >   Сениори/2МРЛ Центар   >   КК Гро-Баскет - КК Барајево Бамби
(85595) 02.12.2023
Сениори/2МРЛ Центар
КК Гро-Баскет
48
КК Барајево Бамби
86
(12:30, 17:23, 10:19, 9:14)
02.12.2023
15:00:00
Средња школа (Гроцка)
, Лука Миљковић, . Делегат: Милан Раденковић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5