lat|eng
Насловна   >   Сениори/2МРЛ Центар   >   КК Рас - ШКК Звездара
(85597) 02.12.2023
Сениори/2МРЛ Центар
КК Рас
76
ШКК Звездара
74
(20:21, 19:15, 23:21, 14:17)
02.12.2023
16:00:00
Уједињене Нације
Енвер Мелић, Оливера Старинчевић, . Делегат: Љиљана Перуничић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5