lat|eng
Насловна   >   Сениори/2МРЛ Центар   >   КК Барајево Бамби - ШКК Звездара
(85631) 23.12.2023
Сениори/2МРЛ Центар
КК Барајево Бамби
91
ШКК Звездара
92
(17:21, 33:29, 26:15, 15:27)
23.12.2023
15:00:00
Павле Поповић (Вранић)
Милош Лукић, Марија Мољевић, . Делегат: Љиљана Перуничић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5