lat|eng
Насловна   >   Сениори/2МРЛ Центар   >   КК Барајево Бамби - КК Рас
(85611) 06.04.2024
Сениори/2МРЛ Центар
КК Барајево Бамби
97
КК Рас
54
(21:21, 31:11, 27:9, 18:13)
06.04.2024
21:20:00
Павле Поповић (Вранић)
Вук Чанак, Андрија Гавриловић, . Делегат: Драган Панић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5