lat|eng
Насловна   >   Сениори/2МРЛ Центар   >   КК Абба (Барич) - КК Астра
(85644) 25.11.2023
Сениори/2МРЛ Центар
КК Абба (Барич)
73
КК Астра
87
(24:21, 22:21, 13:22, 14:23)
25.11.2023
16:30:00
Хала спортова (Обреновац)
Михајло Гаврилоски, Маријана Стојановић, . Делегат: Драган Панић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5