lat|eng
Насловна   >   Сениори/2МРЛ Центар   >   КК Еко Спорт - КК Гро-Баскет
(85642) 24.11.2023
Сениори/2МРЛ Центар
КК Еко Спорт
92
КК Гро-Баскет
75
(23:28, 28:21, 17:10, 24:16)
24.11.2023
21:30:00
Балон Мајдан
Лазар Ђуришић, Марија Мољевић, . Делегат: Мирјана Весковић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5