lat|eng
Насловна   >   Сениори/2МРЛ Центар   >   КК Барајево Бамби - КК Церак
(85643) 25.11.2023
Сениори/2МРЛ Центар
КК Барајево Бамби
91
КК Церак
63
(28:12, 20:16, 19:22, 24:13)
25.11.2023
21:00:00
Павле Поповић (Вранић)
Вук Чанак, Алекса Штрбац, . Делегат: Јован Чучуковић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5