lat|eng
Насловна   >   Сениори/2МРЛ Центар   >   КК Барајево Бамби - КК Умка Џез
(85637) 10.12.2023
Сениори/2МРЛ Центар
КК Барајево Бамби
99
КК Умка Џез
70
(28:18, 25:21, 19:19, 27:12)
10.12.2023
20:15:00
Павле Поповић (Вранић)
Лазар Ђуришић, Вук Чанак, . Делегат: Ведран Чоловић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5