lat|eng
Насловна   >   Сениори/2МРЛ Центар   >   КК Барајево Бамби - КК Еко Спорт
(85585) 04.02.2024
Сениори/2МРЛ Центар
КК Барајево Бамби
81
КК Еко Спорт
75
(18:25, 16:12, 26:18, 21:20)
04.02.2024
20:50:00
Павле Поповић (Вранић)
Видан Перуничић, Алекса Игњатовић, . Делегат: Милан Благојевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5