lat|eng
Насловна   >   Сениори/2МРЛ Центар   >   КК Умка Џез - КК Церак
(85651) 25.10.2023
Сениори/2МРЛ Центар
КК Умка Џез
84
КК Церак
62
(17:5, 25:16, 25:22, 17:19)
25.10.2023
21:20:00
Енвер Мелић, Маријана Стојановић, . Делегат: Љиљана Перуничић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5