lat|eng
Насловна   >   Сениори/2МРЛ Центар   >   КК Абба (Барич) - КК Барајево Бамби
(85581) 31.03.2024
Сениори/2МРЛ Центар
КК Абба (Барич)
81
КК Барајево Бамби
106
(20:28, 24:31, 22:20, 15:27)
31.03.2024
21:00:00
Хала спортова (Обреновац)
Енвер Мелић, Марија Мољевић, . Делегат: Милан Благојевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5