lat|eng
Насловна   >   Сениори/2МРЛ Центар   >   КК Гро-Баскет - КК Рас
(85580) 24.02.2024
Сениори/2МРЛ Центар
КК Гро-Баскет
76
КК Рас
73
(14:22, 14:9, 32:22, 16:20)
24.02.2024
15:00:00
Средња школа (Гроцка)
Вук Чанак, Вукан Спасојевић, . Делегат: Драган Панић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5