lat|eng
Насловна   >   Сениори/2МРЛ Центар   >   КК Барајево Бамби - КК Астра
(85623) 03.03.2024
Сениори/2МРЛ Центар
КК Барајево Бамби
73
КК Астра
65
(15:20, 17:10, 16:14, 25:21)
03.03.2024
20:20:00
Павле Поповић (Вранић)
Лазар Ђуришић, Вукашин Толић, . Делегат: Владимир Лукић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5