lat|eng
Насловна   >   Сениори/2МРЛ Центар   >   КК Астра - КК Абба (Барич)
(85577) 09.03.2024
Сениори/2МРЛ Центар
КК Астра
75
КК Абба (Барич)
66
(14:19, 21:15, 18:14, 22:18)
09.03.2024
11:20:00
Хала Слодес
Михајло Гаврилоски, Вукан Спасојевић, . Делегат: Љиљана Перуничић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5