lat|eng
Насловна   >   Јуниорке/Квалитетна лига   >   ЖКК Визура - ЖКК Карабурма
(86231) 15.11.2023
Јуниорке/Квалитетна лига
ЖКК Визура
67
ЖКК Карабурма
52
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
15.11.2023
16:30:00
Хала Визура Спорт
Антоније Луковић, Хелена Маринковић, . Делегат: Тијана Брнић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5