lat|eng
Насловна   >   Јуниорке/Квалитетна лига   >   ЖКК Рас - КЖК Партизан 1953
(86232) 20.11.2023
Јуниорке/Квалитетна лига
ЖКК Рас
72
КЖК Партизан 1953
40
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
20.11.2023
21:20:00
Спортски центар Раковица
Вук Иванчевић, Мила Пејчиновић, . Делегат: Бојан Драшкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5