lat|eng
Насловна   >   Јуниорке/Квалитетна лига   >   КЖК Партизан 1953 - ЖКК Визура
(86247) 12.12.2023
Јуниорке/Квалитетна лига
КЖК Партизан 1953
61
ЖКК Визура
55
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
12.12.2023
16:50:00
Хала Визура Спорт
Огњен Ћурчић, Оливера Старинчевић, . Делегат: Бојан Драшкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5