lat|eng
Насловна   >   Јуниорке/Квалитетна лига   >   ЖКК Рас - ККЖ Црвена Звезда
(86249) 13.12.2023
Јуниорке/Квалитетна лига
ЖКК Рас
72
ККЖ Црвена Звезда
79
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
13.12.2023
21:45:00
Бранко Ћопић
Хелена Маринковић, Тијана Војводић, . Делегат: Борко Павловић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5