lat|eng
Насловна   >   Јуниорке/Квалитетна лига   >   ЖКК Визура - ККЖ Раднички
(86251) 18.12.2023
Јуниорке/Квалитетна лига
ЖКК Визура
69
ККЖ Раднички
59
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
18.12.2023
21:20:00
Хала Визура Спорт
Милош Лукић, Оливера Старинчевић, . Делегат: Борко Павловић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5