lat|eng
Насловна   >   Јуниорке/Квалитетна лига   >   ЖКК Кораћ Академија 011 - ЖКК Мондо Риверс
(86253) 17.12.2023
Јуниорке/Квалитетна лига
ЖКК Кораћ Академија 011
78
ЖКК Мондо Риверс
53
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
17.12.2023
14:30:00
Хала Радивој Кораћ
Хелена Маринковић, Лука Миљковић, . Делегат: Јован Чучуковић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5