lat|eng
Насловна   >   Јуниорке/Квалитетна лига   >   ЖКК Рас - ЖКК Визура
(86258) 27.12.2023
Јуниорке/Квалитетна лига
ЖКК Рас
77
ЖКК Визура
35
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
27.12.2023
21:45:00
Бранко Ћопић
Хелена Маринковић, Немања Илић, . Делегат: Никола Томић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5