lat|eng
Насловна   >   Јуниорке/Квалитетна лига   >   ККЖ Црвена Звезда - ЖКК Мега Арт
(86259) 25.12.2023
Јуниорке/Квалитетна лига
ККЖ Црвена Звезда
52
ЖКК Мега Арт
74
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
25.12.2023
12:00:00
Баскет Ланд
Страхиња Стаменковић, Александар Лазић, . Делегат: Зоран Нинков

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5