lat|eng
Насловна   >   Јуниорке/Квалитетна лига   >   ЖКК Рас - ЖКК Мондо Риверс
(86272) 12.02.2024
Јуниорке/Квалитетна лига
ЖКК Рас
63
ЖКК Мондо Риверс
44
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
12.02.2024
21:20:00
Спортски центар Раковица
Огњен Ћурчић, Дуња Поповић, . Делегат: Ђорђе Илић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5