lat|eng
Насловна   >   Јуниорке/Квалитетна лига   >   ЖКК Кораћ Академија 011 - ЖКК Карабурма
(86285) 19.03.2024
Јуниорке/Квалитетна лига
ЖКК Кораћ Академија 011
117
ЖКК Карабурма
59
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
19.03.2024
15:00:00
Хала Радивој Кораћ
Лука Џомбић, Дуња Поповић, . Делегат: Бојан Драшкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5