lat|eng
Насловна   >   Јуниорке/Квалитетна лига   >   ЖКК Мондо Риверс - ЖКК Визура
(86286) 12.03.2024
Јуниорке/Квалитетна лига
ЖКК Мондо Риверс
70
ЖКК Визура
57
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
12.03.2024
21:35:00
9. Гимназија
Дуња Поповић, Тијана Војводић, . Делегат: Борко Павловић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5