lat|eng
Насловна   >   Кадети/Београдска лига   >   КК Мондо Баскет 2 - ОКК Београд 3
(88293) 31.03.2024
Кадети/Београдска лига
КК Мондо Баскет 2
40
ОКК Београд 3
63
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
31.03.2024
16:20:00
Бранко Радичевић (Батајница)
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5