lat|eng
Насловна   >   Кадети/Београдска лига   >   КК Ас Баскет 2 - КК Гро-Баскет
(88386) 31.03.2024
Кадети/Београдска лига
КК Ас Баскет 2
65
КК Гро-Баскет
59
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
31.03.2024
17:00:00
Кнегиња Милица
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5